Hasan Akpürüm
blog-post-1

Yazilimcigunlugu.com 5 yaşında

null 28.09.2010 yılında açtığım blog sayfam 5 yaşına girdi.4 yıldır blog sayfamın alt yapısı wordpress'si 5 ci senesinde hılı bir şekilde blog sayfamı mvc ye geçirdim.Bu yüzden bazı linklerimde ölmüş oldu tabi :(

Blok maceram benim için bir günlük gibi.Hayatta böyle değilmidir bir çok şey yaşarsınız ama zamanlada bir yandan bunları unutmaya başlarsınız.Bende aklıma takılan sorunları çözümleri ve ar-ge çalışmalarımı yazarak başladım. Meslek taşlarımada tavsiyem unuttuklarını kendilerine hatırlatacak bir mekanizma istiyorlarsa blog yazmalarıdır.İnanın bazen olumlu geri dönüşler alınca insan daha mutlu oluyor ve işine daha'da heveslenip bağlanıyor.Eğer sizde cesur bir yazılımcıyım diyorsanız hemen bir blog açarak makalelerinizi yazmaya başlayabilirsiniz. :)

Şuanki bloğumda eksiklikler bulunmaktadır. Geliştirmeleri tamamladıkça bu eksiklikler kapanacaktır. Wordpress den Mvc ye taşıma olayında bir çok kullanıcım ve yorumlarda gitti tabi :( Bu yüzden emeği geçen ilgilenen herkezden'de özür diliyorum.

Bol makaleli günler :)

Yorum Yaz